Western Digital Red WD260KFGX vnitřní pevný disk 3.5" 26 TB Serial ATA III
Kód: DIAWESHDD0192
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost pevného disku
3.5"
Model
HDD
Vyměnitelný za provozu
Ne
Kapacita pevného disku
26 TB
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Limit pracovního zatížení
550 TB/rok
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2500000 h
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Velikost bufferu paměťové jednotky
512 MB
Komponent pro
NAS
Průměrná přenosová rychlost pevného disku
272 MB/s
Rozhraní
Serial ATA III
Hmotnost a rozměry
Výška
147 mm
Hmotnost
690 g
Šířka
101,6 mm
Hloubka
26,1 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte ani nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 718037905501 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
| Certifikace: | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
