Western Digital Gold WD242KRYZ vnitřní pevný disk 24 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DETWESHDD0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost bufferu paměťové jednotky
512 MB
Velikost pevného disku
3.5"
Kapacita pevného disku
24 TB
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2500000 h
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Skutečná přenosová rychlost pevného disku
279 MiB/s
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Model
HDD
Průměrná latence
4,16 ms
Rozhraní
Serial ATA III
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
5,6 W
Spotřeba energie (čtení)
6,7 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Výška
26,1 mm
Šířka
101,6 mm
Hmotnost
670 g
Hloubka
147 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 60 °C
Náraz při provozu
40 G
Mimoprovozní otřes
200 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 718037904931 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
