Western Digital Gold WD103KRYZ vnitřní pevný disk 10 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DETWESHDD0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost pevného disku
3.5"
Kapacita pevného disku
10 TB
Model
HDD
Komponent pro
NAS
Velikost bufferu paměťové jednotky
512 MB
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Rozhraní
Serial ATA III
Průměrná přenosová rychlost pevného disku
267 MB/s
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
8,3 W
Spotřeba elektrické energie
9,2 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
660 g
Výška
26,1 mm
Šířka
101,6 mm
Hloubka
147 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 60 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek je třeba speciálně likvidovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 718037901428 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 27 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
