Western Digital Blue SA510 4 TB 2.5" SATA
Kód: DIAWESSSD0148
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Rozhraní
SATA
Náhodný zápis (4 KB)
83000 IOPS
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
2.5"
Rychlost zápisu
520 MB/s
Náhodné čtení (4 KB)
87000 IOPS
Kapacita disku SSD
4 TB
Rychlost čtení
560 MB/s
Příkon
Průměrný příkon (zápis)
0,003 W
Průměrný příkon (čtení)
0,003 W
Spotřeba energie (průměrná)
0,1 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
69,8 mm
Hmotnost
34,6 g
Šířka
100,2 mm
Výška
7 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 718037899961 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
