Western Digital Black SN8100 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe TLC 3D NAND
Kód: GAMWESSSD0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
1 TB
Náhodné čtení (4 KB)
1600000 IOPS
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Rozhraní
PCI Express 5.0
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
2400
Náhodný zápis (4 KB)
2400000 IOPS
Sekvenční rychlost zápisu (AS SSD)
11000 MB/s
NVMe
Ano
Hardwarové šifrovaní
Ano
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
M.2
Typ paměti
TLC 3D NAND
Sekvenční rychlost čtení (SSD)
14900 MB/s
ID klíče M.2
M
Hmotnost a rozměry
Šířka
80 mm
Hloubka
24,8 mm
Výška
11,1 mm
Hmotnost
31,2 g
Další charakteristiky
Certifikáty shody
VCCI
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 619659220914 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
