Western Digital Black SN7100 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
Kód: GAMWESSSD0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozhraní
PCI Express 4.0
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Komponent pro
PC/herní konzole
Formát SSD
M.2
Rychlost zápisu
6900 MB/s
NVMe
Ano
Rychlost čtení
7250 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
1400 IOPS
Náhodné čtení (4 KB)
1000 IOPS
Kapacita disku SSD
1 TB
Hmotnost a rozměry
Výška
1,14 mm
Hmotnost
5,8 g
Šířka
22 mm
Hloubka
80 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 718037893204 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
