Odsavač par GORENJE DK63MCLB
Kód: AGDGJEOKA0132
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Roční spotřeba energie
117.9 kWh
Třída energetické účinnosti (stará)
D
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
Model
Nástěnný odsavač par
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
15,9 kg
Výška
310 mm
Šířka
600 mm
Hloubka
500 mm
Výkon
Počet rychlostí ventilátoru
4
Maximální výkon odsávání
621 m³/h
Hlučnost
65 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Typ žárovky
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.5 kg |
| EAN: | 3838942334689 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 665 mm |
| Šířka balení: | 750 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
