Wallbox Green Cell HabuDen 22kW 32A - 5m kabel s NFC
Kód: LPEGCESTL0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Monitorování unikajícího proudu
Ano
Dálkové ovládání
Ano
Příkon
Příkon
22000 W
Jmenovitá frekvence
50 Hz
Maximální výstupní proud
32 A
Nastavitelný výkon
Ano
Vstupní proud
10 A
Vzhled
Základní materiál
Hliník
Typ upevnění
Nástěnný držák
Vestavěný displej
Ne
Hmotnost a rozměry
Délka hadice
5 m
Výška
338 mm
Šířka
211 mm
Hloubka
73 mm
Bezpečnost
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Bezpečnostní upozornění
Varování
Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.91 kg |
| EAN: | 5904326374676 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 185 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
