Wahl 3028048 zastřihovač vousů a vlasů Černá, Bílá 10 Lithium-ion (Li-ion)
Kód: AGDWAHSTR0141
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Doba nabíjení
7 h
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Nabíjecí
Ano
Napájecí zdroj
Napájení/baterie
Rychlé nabíjení
Ano
Doba provozu
120 min
Údaje o balení
Hloubka balení
76 mm
Hmotnost včetně balení
680 g
Výška balení
252 mm
Šířka balení
159 mm
Výkon
Barva
Bílá
Počet délkových kroků
10
Minimální délka vlasů
0,7 mm
Tvar
Obdélník
Šířka ořezu
4,5 cm
Obsah balení
Počet hřebínků
10
Nástavce na hřebeny
Ucho
Nabíječka
Ano
Včetně nůžek
Ano
Obsahuje síťovou šňůru
Ano
Hřeben
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Olej v ceně
Ano
Čisticí kartáč
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 043917039299 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
