VYSAVAČ SUCHÝ/MOKRÝ 23L SUPER QUIET AT-DXV23P-QT
Kód: AGDDEWODK0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vysávání
Suché a mokré
Kompaktní konstrukce
Ano
Barva
Černá
Držadlo
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Příkon
800 W
Napájecí zdroj
AC
Výkon
Jednoduchý transport
Ano
Délka kabelu
3 m
Počet koleček
4 kolo/kola
Vestavěná zásuvka
Ne
Kapacita
23 l
Max. podtlak
19 kPa
Hlučnost
65 dB
Tichý provoz
Ano
Obsah balení
Kartáčový nástavec
Ano
Skladovací taška
Ano
HEPA filtr
Ano
Včetně hadic
Ano
Včetně tašky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 6921183001100 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 405 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Délka balení: | 530 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
