Vysavač MAKITA DCL184Z 18V
Kód: AGDMAKODK0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Vzhled
Kapacita
0,5 l
Barva
Modrá
Hmotnost a rozměry
Šířka
138 mm
Hmotnost
2,2 kg
Délka
365 mm
Výška
202 mm
Výkon
Proud vzduchu
1,4 m³/min
Maximální sací tlak
0,054 bar
Funkce foukání
Ano
Vysávání
Suchý
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.808 kg |
| EAN: | 088381725910 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 224 mm |
| Šířka balení: | 408 mm |
| Délka balení: | 226 mm |
| Obsah balení: | Čtyři různé přísavky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
