Vysavač ELECTROLUX PURE D8 PD82-8DB SILENCE
Kód: AGDELCODK0242
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Maximální příkon
500 W
Nastavitelný výkon
Ano
Vzhled
Barva
Granátová
Model
Hoover
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Vysávání
Suchý
Objem prachové nádoby/sáčku
3,5 l
Hmotnost a rozměry
Šířka
300 mm
Výška
238 mm
Výkon
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Hlučnost
57 dB
Vzduchový filtr
EPA E12, Hygiene 12
Čisticí povrchy
Koberec
Vyjímatelný filtr
Ano
Pracovní dosah
12 m
Ergonomie
Typ ovládání
Knoflíky
Držadlo
Ano
Délka šňůry
9 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.85 kg |
| EAN: | 7332543693924 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 322 mm |
| Šířka balení: | 597 mm |
| Délka balení: | 393 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
