Vysavač ELECTROLUX PURE D8 PD82-4ST SILENCE
Kód: AGDELCODK0241
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
21,4 kWh
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Maximální příkon
500 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Nastavitelný výkon
Ano
Vzhled
Model
Hoover
Objem prachové nádoby/sáčku
3,5 l
Vysávání
Suchý
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Barva
Modrá
Materiál trubky
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Výška
246 mm
Šířka
300 mm
Hmotnost
6,89 kg
Výkon
Vzduchový filtr
EPA E12, Hygiene 12
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Hlučnost
57 dB
Pracovní dosah
12 m
Ergonomie
Délka šňůry
9 m
Typ ovládání
Knoflíky
Držadlo
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.8 kg |
| EAN: | 7332543693887 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 595 mm |
| Šířka balení: | 325 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
