VRTÁK/ŘIDIČ STANLEY SFMCD710D2K-QW
Kód: NAKSTLWKR0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Osvětlení
Ano
Počet rychlostí
2
Barva
Žlutá
Počet modelů
2
Typ motoru
Bezkartáčový
Příkon
Kapacita baterie
2 Ah
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Doba nabíjení
70 min
Výkon
Nastavitelný točivý moment
Ne
Maximální točivý moment
60 Nm
Průměr vrtání do dřeva (max.)
3 cm
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
1900 ot/min
Vrtání s příklepem
Ne
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
600 ot/min
Průměr vrtáku v oceli (max.)
1,3 cm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Nabíječka
Ano
Balení baterií
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte spotřebič vysokým teplotám ani přímému plameni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 5035048735121 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
