VRTÁK/ŘIDIČ DEWALT DCD805P2T 18V 2X5,0AH BL TSTAK
Kód: NAKDEWWWK0055
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
203 mm
Šířka
63,5 mm
Hmotnost
1,34 kg
Hloubka
177 mm
Technické údaje
Vrtání
Ano
Upínací rozsah sklíčidla (max)
1,3 cm
Barva
Žlutá
Upínací rozsah sklíčidla (min)
1,5 mm
Snadné uchopení
Ano
Šroubování
Ano
Počet rychlostí
2
Výkon
Maximální točivý moment
90 Nm
Průměr vrtání do dřeva (max.)
5,5 cm
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
90 N·m
Volnoběžná rychlost (max)
2000 ot/min
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2000 ot/min
Maximální točivý moment (měkký spoj)
27 Nm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
650 ot/min
Nastavení točivého momentu
15
Příklepy (nízká rychlost)
9350 bpm
Vestavěné světlo
Ano
Vrtání s příklepem
Ano
Příklepy (vysoká rychlost)
34000 bpm
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Balení baterií
Ano
Návod
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Použité baterie nevyhazujte do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.015 kg |
| EAN: | 5035048750063 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
| Typ tlumivky: | Rychlá akce |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
