VRTÁK/ŘIDIČ DEWALT DCD800P2T-QW 18V 2X5,0AH BL TSTAK
Kód: NAKDEWWKR0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet rychlostí
2
Typ úchytu
Samočinné upínání
Barva
Žlutá
Průměr sklíčidla
13 mm
Osvětlení
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový
Počet modelů
2
Příkon
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie
5 Ah
Hmotnost a rozměry
Šířka
64 mm
Hmotnost
1,28 kg
Výška
209 mm
Hloubka
162 mm
Výkon
Počet nastavení
15
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
2000 ot/min
Průměr vrtáku v oceli (max.)
1,3 cm
Maximální točivý moment (měkký spoj)
27 Nm
Průměr vrtání do dřeva (max.)
5,5 cm
Maximální točivý moment
90 Nm
Nastavitelný točivý moment
Ano
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
650 ot/min
Vrtání s příklepem
Ne
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Balení baterií
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 5035048749968 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
