Vrtací šroubovák 18 V BCD383D2TA BLACK+DECKER
Kód: NAKBDEWWK0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
45 Nm
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Typ produktu
Sada nářadí
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Barva
Oranžová
Typ osvětlení
LED
Snadné uchopení
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
1550 ot/min
Průměr vrtání do dřeva (max.)
4 cm
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
400 ot/min
Maximální průměr vrtání do cihlové zdi
1,3 cm
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
2 Ah
Obsah balení
Počet baterií v ceně
2 kusů
Nabíječka
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Obsažené bezdrátové nástroje
Aku vrtačka
Balení baterií
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí a nepovolaných osob.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.855 kg |
| EAN: | 5035048844182 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 202 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
