Vodní chlazení Endorfy Navis F280
Kód: CHLENDZEW0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud ventilátoru
0,30 A
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
140 mm
Výška
54 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
140 x 140 x 25 mm
Hloubka
310 mm
Výkon
Životnost
100000 h
Technologie ložisek ventilátoru
Fluid Dynamic Bearing
Rychlost ventilátoru (min)
250 ot/min
Model
Chladič
Pokoj
Počítačová skříň
Rychlost ventilátoru (max)
1800 ot/min
Podporované patice procesorů
LGA 1151 (Socket H4)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.97 kg |
| EAN: | 5903018665894 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
