VODNÍ CHLAZENÍ DEEPCOOL R-LS520
Kód: CHLDECZEW0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud ventilátoru
0,25 A
Napětí LED
5 V
Proud čerpadla
380 mA
Spotřeba ventilátoru
3 W
Napětí čerpadla
12 V
Napětí ventilátoru
12 V
Spotřeba pumpy
4,56 W
Vzhled
Barva
Černá
Osvětlovací LED
Ano
Materiál základní desky
Měď
Materiál chladiče
Hliník
Konektor ventilátoru
4pinový
Počet lopatek ventilátoru
9
Barva podsvětlení
Více
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Typ konektoru LED
3-pinový
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,35 kg
Výška čerpadla
5,5 cm
Tloušťka ventilátoru
2,5 cm
Hloubka čerpadla
7,3 cm
Hloubka chladiče
28,2 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Délka trubic
41 cm
Šířka čerpadla
8,5 cm
Šířka chladiče
12 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Výkon
Podporované patice procesorů
LGA 1155 (Socket H2)
Počet kusů v balení
1 kusů
Pokoj
Procesor
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Hladina hluku pumpy
19 dB
Průměr větráku
12 cm
Rychlost ventilátoru (max)
2250 ot/min
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Maximální proud vzduchu
85,85 cfm
Maximální hluk ventilátoru
32,9 dB
Rychlost ventilátoru (min)
500 ot/min
Technologie ložisek ventilátoru
Hydraulické ložisko
Otáčky motoru čerpadla
3100 ot/min
Obsah balení
Včetně šroubů
Ano
CPU svorky
Ano
Typ balení
Krabice
Montážní sada
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| EAN: | 6933412728429 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
