Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Kód: AGDELCZMZ0161
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické vlastnosti
Vestavná myčka v nábytku. Přední panel, přední část nábytku je vizualizace a není součástí prodávaného spotřebiče
Příkon
Spotřeba
1950 W
Spotřeba vody na cyklus
11 l
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Třída energetické účinnosti
D
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Energetická spotřeba na 100 cyklů
85 kWh
Vzhled
Délka šňůry
1,6 m
Typ ovládání
Knoflíky
Délka přívodní hadice
1,8 m
Délka výpustní hadice
1,8 m
Wi-fi ovládání
Ne
Systém sušení
AirDry
Umístění přístroje
Plně vestavěné
Barva kontrolního panelu
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
41,6 kg
Šířka
600 mm
Hloubka
550 mm
Výška
820 mm
Výkon
Odložený start
24 h
Mycí programy
Rychlý
Počet sad
14 jídelních sad
Počet programů
8
Počet teplotních nastavení
4
Hlučnost
44 dB
Automatické vypnutí
Ano
Skleněná ochrana
Ano
Funkce Aquastop
Ne
Časovač odloženého startu
Ano
Nastavitelné umístění koše
Vrchní
Funkce AquaSensor
Ano
Samočisticí
Ano
Ergonomie
Indikátor soli
Ano
Indikátor leštidla
Ano
Nastavitelné nohy
Ano
Dětský zámek
Ne
Červené světlo na podlaze
Ano
Indikátor připravenosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 48 kg |
| EAN: | 7332543807871 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 863 mm |
| Šířka balení: | 625 mm |
| Délka balení: | 677 mm |
| Velikost produktu: | Plná velikost (60 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
