Vestavná myčka nádobí BOSCH SMI4ECS28E
Kód: AGDBOSZMZ0418
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektřiny (zap.)
0,5 W
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Třída energetické účinnosti
A
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Energetická spotřeba na 100 cyklů
54 kWh
Spotřeba vody na cyklus
9 l
Pojistka
10 A
Vzhled
Vestavěný displej
Ano
Barva kontrolního panelu
Broušená ocel
Počet přihrádek
2 košík/košíky
Typ ovládání
Tlačítko
Typ displeje
LED
Hmotnost a rozměry
Výška
815 mm
Hloubka
573 mm
Šířka
598 mm
Výkon
Počet sad
14 jídelních sad
Počet programů
6
Automatické programy
Ano
Třída hlukových emisí
C
Hlučnost
42 dB
Podporované aplikace pro ovládání
Home Connect
Ergonomie
Indikátor soli
Ano
Indikátor leštidla
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
S elektrickými kabely zacházejte opatrně, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1956200
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 38 kg |
| EAN: | 4242005483044 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 870 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
