V-TONE VLP1 BK - elektrická kytara
Kód: GITVTOGIE0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Počet strun
6 strun
Vhodný pro
Pravoruký
Typ kytary
Elektrická kytara
Korpus
Les Paul
Hmotnost a rozměry
Délka
990 mm
Technické údaje
Vyzvednutí krku
Pasivní
Materiál hmatníku
Mahagon
Převodník na mostě
Pasivní
Měřicí deska
24 3/4" (62,86 cm)
Šíře ořechu
4,3 cm
Pickguard
Ano
Systém snímačů
H-H
Typ můstku
Tune-o-matic
Počet pražců
22
Snímačový spínač
3-polohový
Materiál těla
Okoume
Bezpečnostní upozornění
Varování
Pravidelně kontrolujte stav kabelů a elektrických připojení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.31 kg |
| EAN: | 5908249825918 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 382 mm |
| Šířka balení: | 1060 mm |
| Délka balení: | 127 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
