UNITEK Y-2190A nabíječka na PDA/mobilní telefon
Kód: LADUTKSIC0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výstupní proud adaptéru
2,4 A
Maximální výkon
96 W
Maximální výstupní napětí
9 V
Vzhled
LED indikátory
Status
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
119 mm
Výška
30 mm
Šířka
280 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Dodávané kabely
AC
Další charakteristiky
Vestavěný displej
Ne
Návod k obsluze
Ano
Výkon
Bezdrátové nabíjení
Ano
Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů (dokovací stanice)
2
Počet portů USB 2.0
8
Kompatibilní nabíječka
Univerzální
Typ nabíječky
Vnitřní
Rychlé nabíjení
Ano
Typ zdroje
USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.065 kg |
| EAN: | 4894160031785 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
