Unitek Y-2190 6portová nabíjecí stanice
Kód: LADUTKSIC0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
160 W
Výstupní proud adaptéru
2,4 A
Maximální výstupní napětí
12 V
Vzhled
LED indikátory
Status
Základní materiál
ABS umělá hmota, Hliník
Umístění přístroje
Pracovní deska
Barva
Bílá
Protiskluzové nožky
Ano
Délka napájecího kabelu
1,2 m
Hmotnost a rozměry
Šířka
120 mm
Délka
240 mm
Výška
25 mm
Hmotnost
990 g
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Včetně napájecího adaptéru
Ano
Další charakteristiky
Vestavěný displej
Ne
Bezpečnost
Přepěťová ochrana
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Nadproudová ochrana
Ano
Výkon
Kompatibilní nabíječka
Univerzální
Bezdrátové nabíjení
Ne
Typ zdroje
Síť
Typ nabíječky
Vnitřní
Rychlé nabíjení
Ano
Inteligentní nabíjení
Ano
Počet portů USB typu A
9
Počet podporovaných zařízení
10
Počet portů USB typu C
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.345 kg |
| EAN: | 4894160031778 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
