UNITEK D1109A stojan pro laptop Šedá 43,2 cm (17")
Kód: MOBUTKAKN0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Maximální kompatibilní velikost obrazovky notebooku
43,2 cm (17")
Maximální nosnost
6 kg
Barva
Šedá
Minimální kompatibilní velikost displeje tabletu
33 cm (13")
Materiál
Hliník
Typ produktu
Stojan pro laptop
Minimální kompatibilní velikost obrazovky notebooku
35,6 cm (14")
Hmotnost a rozměry
Délka kabelu
0,6 m
Šířka
260 mm
Výška
48 mm
Hloubka
224 mm
Možnosti připojení
Přenosová rychlost USB
5000 Mbit/s
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
USB Power Delivery
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet RJ-45 portů
1
Zabudovaný USB hub
Ano
Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C
1
Počet HDMI portů
1
Rozhraní rozbočovače
HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Verze USB Power Delivery až do
100 W
Ergonomie
Nastavitelné
Ano
Úhel rotace
360°
Úhel natočení
180°
Úhel otáčení
180°
Nastavení výšky
Ano
Sklopný
Ano
Rotační
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 4894160049643 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
