Úhlová bruska Yato YT-828295 18 V 125 mm
Kód: NAKYATSKA0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost závitu
M14
Počet rychlostí houpání
6
Minimální otáčky
3000 ot/min
Maximální otáčky
8500 ot/min
Barva
Černá
Měkký start
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX0
Třída krytí
III
Nastavitelný počet otáček odstředění
Ano
Průměr brusného kotouče
12,5 cm
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Příkon
Doba nabíjení baterie
2 h
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Rychlé nabíjení
Ano
Kapacita baterie
4 Ah
Vstupní střídavé napětí
18 V
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,26 kg
Vnitřní průměr
2,22 cm
Obsah balení
Balení baterií
Ano
Nabíječka
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Počet baterií v ceně
2 kusů
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.322 kg |
| EAN: | 5906083089817 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 107 mm |
| Šířka balení: | 499 mm |
| Délka balení: | 249 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
