Úhlová bruska DeWalt DCG409VST1-QW 125 mm 18 V
Kód: NAKDEWSKA0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Základní materiál
Plast
Barva
Černá
Snadné uchopení
Ano
Měkký start
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Ochranný kryt
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
6 Ah
Příkon
1550 W
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,8 kg
Výkon
Vlákno pro vřeteno
M14
Průměr brusného kotouče
12,5 cm
Volnoběžná rychlost (max)
9000 ot/min
Počet rychlostí houpání
6
Obsah balení
Počet doložených baterií
1 ks.
Pouzdro na přenášení
Ano
Nabíječka baterie
Ano
Balení baterií
Ano
Včetně francouzského klíče
Ano
Ochranný kryt
Ano
Včetně pojistné matice
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Při práci používejte ochranu sluchu, očí a dýchacích cest.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.59 kg |
| EAN: | 5035048791486 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 164 mm |
| Šířka balení: | 342 mm |
| Délka balení: | 439 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
