Trust GXT 714 RUYA Univerzální herní židle Černá, Červená
Kód: GAMTRUFOT0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet koleček
5 kolo/kola
Materiál rámu
Dřevo
Opěrka pro ruce
Ano
Ergonomický design
Ne
Barva rámečku
Černá
Typ produktu
Univerzální herní židle
Otočná kolečka
Ano
Barva sedadla
Červená
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Nastavitelná opěrka zad
Ano
Průměr kola
5 cm
Barva základny
Černá
Materiál sedadla
Kůže, Polyuretan
Maximální výška uživatele
195 cm
Materiál kol
Plast
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Hustota pěny
Vysoká hustota
Barva opěrky zad
Černá
Výška zdvihu plynu (max.)
10 cm
Třída zdvihacího plynového mechanismu
4
Hmotnost a rozměry
Výška (min.)
134 cm
Hmotnost
19 kg
Šířka
710 mm
Hloubka
750 mm
Výška opěrky zad
83 cm
Výška sedadla
42 cm
Šířka sedadla
52 cm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Ergonomie
Včetně závodního volantu / kniplu
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22.3 kg |
| EAN: | 8713439250640 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 830 mm |
| Délka balení: | 650 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
