TROVET Mobility & Geriatrics MGD Poultry - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: VETTVTKSP0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Ochrana kloubů
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
12,5 kg
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Stáří zvířete
Senior
Bezlepkový
Ne
Hlavní příchuť
Drůbež
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
4,5%
Obsažená vlhkost
8%
Bílkoviny
18%
Hrubá vláknina
4%
Obsah tuku
16%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.65 kg |
| EAN: | 8716811000772 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
