TROVET Hypoallergenic Insect IPD - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: VETTVTKSP0036
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Bez obilovin
Hlavní příchuť
Hmyz
Stáří zvířete
Dospělí
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez umělých barviv
Ano
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Hmotnost
10 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ balení
Taška
Bez cukru
Ano
Bez sóji
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bezlepkový
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,4%
Obsah tuku
16%
Obsažená vlhkost
8%
Bílkoviny
21%
Hrubá vláknina
5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.15 kg |
| EAN: | 8413037377304 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 173 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 498 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
