Trouba s katalyzátorem Electrolux EOF5C50BZ 65 L černá
Kód: AGDELCPIZ0178
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí)
0,78 kWh
Index energetické účinnosti (EEI)
95,1
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída energetické účinnosti
A
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba energie (konvenční)
0,89 kWh
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Barva konflíků
Černá
Typ vodítek
Teleskopické
Typ displeje
LED
Uchycení dveří
Dolů
Materiál interiéru
Smalt
Barva rukojeti
Černá
Zásuvné knoflíky
Ano
Odolnost vůči otiskům prstů
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Otevírání dveří trouby
Vyklápěcí
Typ ovládání
Otočné
Barva
Černá
Délka šňůry
1,5 m
Vestavěný displej
Ano
Umístění přístroje
Vestavěné
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
55 cm
Hmotnost
29,4 kg
Šířka
595 mm
Instalační výška oddílu
59 cm
Výška
589 mm
Hloubka
539 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Obsah balení
Teleskopické skluzavky
Ano
Plech na pečení
Ano
Pečicí plech
Ano
Včetně grilovacího roštu
Ano
Ergonomie
Režimy časovače
Doba vaření, Časovač
Jednoduché čištění
Ano
Wi-fi ovládání
Ne
Typ časovače
Digitální
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek vyžaduje připojení k řádně instalované a uzemněné elektrické zásuvce.
Trouba
Počet varných programů
8
Technologie čištění
Katalýza
Možnost pečení na dvou úrovních současně
Ano
Funkce trouby pro rozmrazování
Ano
Horkovzdušné grilování
Ano
Vaření v mikrovlnné troubě
Ne
Velikost trouby
Střední
Vaření v páře
Ne
Konvenční vaření
Ano
Spodní vyhřívání
Ano
Rychlé zahřátí
Ano
Celková vnitřní kapacita trouby
65 l
Počet pecí
1
Typ trouby
Elektrický
Čistá kapacita trouby
65 l
Konvekční vaření
Ano
Rozsah termostatu trouby
50 - 250 °C
Funkce grilování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 7332543819751 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 660 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Délka balení: | 660 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
