Trampolína Salta Fitness 128 cm
Kód: SIFLTATRA0087
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Tvar
Šestihranný
Typ produktu
Fitness trampolína
Barva
Zelená
Bezpečnostní síť
Ne
Materiál rámu
Ocel
Maximální hmotnost uživatele
110 kg
Minimální doporučený věk
5 rok/roky
Cílová skupina
Children & Adults
Umístění / poloha
Vnitřní a venkovní
Testovaná hmotnost
440 kg
Materiál odrazového povrchu
Polypropylen (PP)
Povrchové zbarvení
Monotónní
Hmotnost a rozměry
Výška
340 mm
Průměr výrobku
1280 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 8719425453576 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 910 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
