Trampolína Salta First Class 366 cm černá
Kód: SIFLTATRA0097
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezpečnostní síť
Ano
Umístění / poloha
Venkovní
Povrchové zbarvení
Monotónní
Tvar
Kulatý
Počet nohou
4 noha/nohy
Barva
Černá
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Maximální hmotnost uživatele
180 kg
Typ zapínání
Zip
Materiál rámu
Ocel
Cílová skupina
Děti
Materiál výstelky
PVC
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Povrch rámu
Galvanizovaný
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Počet pružin
80
Hmotnost a rozměry
Výška
2710 mm
Vnější průměr
3,66 m
Průměr rámu
4,2 cm
Délka pružin
21 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 120 kg |
| EAN: | 8719425453798 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 700 mm |
| Šířka balení: | 1550 mm |
| Délka balení: | 700 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
