Trampolína Salta Comfort Edition 153 cm černá
Kód: SIFLTATRA0088
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Cílová skupina
Děti
Povrchové zbarvení
Monotónní
Tvar
Kulatý
Maximální hmotnost uživatele
50 kg
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Testovaná hmotnost
125 kg
Minimální doporučený věk
5 rok/roky
Počet pružin
30
Materiál rámu
Ocel
Bezpečnostní síť
Ano
Barva
Černá
Umístění / poloha
Venkovní
Hmotnost a rozměry
Průměr výrobku
1530 mm
Výška
2050 mm
Délka pružin
14 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 27.5 kg |
| EAN: | 8719425453835 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 1005 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
