Trampolína Premium Ground Combo 427 cm zelená
Kód: SIFLTATRA0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Zelená
Povrchové zbarvení
Monotónní
Maximální hmotnost uživatele
120 kg
Umístění / poloha
Venkovní
Bezpečnostní síť
Ne
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Materiál výstelky
PVC
Cílová skupina
Děti
Materiál rámu
Ocel
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Počet pružin
88
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Tvar
Kulatý
Povrch rámu
Galvanizovaný
Hmotnost a rozměry
Průměr rámu
3,81 cm
Vnější průměr
427 cm
Délka pružin
16,5 cm
Výška
2035 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neskákejte na trampolíně bez dozoru dospělé osoby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 31.3 kg |
| EAN: | 8719425458632 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 1725 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
