TP-LINK TL-SG3210 Řízený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) Černá
Kód: KILTPLSWI0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.3i
Podpora 10G
Ne
Auto MDI/MDI-X
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Spotřeba elektrické energie
10,7 W
Vzhled
Barva
Černá
Instalace do racku
Ano
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
200 mm
Šířka
294 mm
Výška
44 mm
Bezpečnost
SSH/SSL podpora
Ano
IGMP pozorování
Ano
DHCP vlastnosti
DHCP client
Možnosti připojení
Počet slotů SFP modulu
2
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Napájecí konektor
Napájecí konektor
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45
8
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Funkce managementu
Typ přepínače
Řízený
Výpis událostí systému
Ano
Přepínač vrstev
L2
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
QoS
Ano
Protokoly
Protokoly pro management
SNMP, RMON, DHCP Client, BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option 82, CPU Monitoring, SNTP, NDP/NTDP
Přenos dat
Tabulka MAC adres
8000 pol.
Kapacita přepínání
20 Gbit/s
Propustnost
14,9 Mpps
Power over Ethernet (PoE)
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Funkce vícesměrového vysílání
Podpora pro multicast
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.065 kg |
| EAN: | 6935364006396 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
