TP-Link TL-SG1016DE Řízený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Černá
Kód: KILTPLSWI0067
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.3
Auto MDI/MDI-X
Ano
Agregace spojení
Ano
Technologie kabeláže Ethernetu - měď
100BASE-T
Podporované kabelové typy
Cat5
Podpora 10G
Ne
Podpora VLAN
Ano
Funkce virtuální sítě LAN
Port-based VLAN
Mezní poměr
Ano
Počet VLANs
32
Automatické vyjednávání
Ano
Zrcadlení portů
Ano
Podpora kontroly toku
Ano
Broadcast storm control
Ano
Příkon
Maximální spotřeba energie
19,15 W
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Napájecí zdroj
AC
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Vzhled
Formát
1U
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Instalace do racku
Ano
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
44 mm
Hloubka
180 mm
Šířka
284 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výška balení
80 mm
Hmotnost včetně balení
1,91 kg
Hloubka balení
400 mm
Dodávané kabely
AC
Šířka balení
250 mm
Návod k obsluze
Ano
Zdrojové CD
Ano
Sada pro instalaci
Ano
Bezpečnost
IGMP pozorování
Ano
Možnosti připojení
Počet portů gigabitového Ethernetu
16
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Napájecí konektor
Konektor AC-IN
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45
16
Výkon
Maximální délka kabelu
100 m
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Tepelné vyzařování
34,52 BTU/h
Funkce managementu
Typ přepínače
Řízený
Přepínač vrstev
L2
QoS
Ano
Přenos dat
Kapacita přepínání
32 Gbit/s
Podpora pro Jumbo Frames
Ano
Tabulka MAC adres
8000 pol.
Rámy jumbo
9000
Počet front
4
Store-and-forward
Ano
Vyrovnávací paměť pro pakety
0,512 MB
Rychlost přetáčení
23,8 Mpps
Power over Ethernet (PoE)
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ne
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| EAN: | 6935364021269 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 239 mm |
| Šířka balení: | 83 mm |
| Délka balení: | 343 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
