TP-Link Tapo D235 Černá, Bílá
Kód: SDOTPLWDB0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zabudované světlo
Ano
Barva
Černá
Způsob uchycení
Zeď
Detekční úhel
130°
Podpora snímání pohybu
Ano
Typ LED
IR
Detekce obalu
Ano
Snadná instalace
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP66
Noční světlo
Ano
Detekce lidí
Ano
Příkon
Akumulátor
Ano
Typ zdroje
Baterie, DC
Vstupní napětí
100 - 240 V
Kapacita baterie
10000 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka zvonu
3,84 cm
Výška zvonu
5 cm
Šířka zvonu
15 cm
Výška
54,6 mm
Šířka
73 mm
Hloubka
48 mm
Možnosti připojení
Šifrování/zabezpečení
WPA
Standardy Wi-Fi
802.11b
Síťové standardy
IEEE 802.11n
Podporované síťové protokoly
TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP
Frekvence pohybové interpolace
2400 MHz
Technologie propojení
Bezdrátový
Wi-Fi
Ano
Podporované mobilní operační systémy
iOS 14
Výkon
Tlačítko reset
Ano
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 45 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
0 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Fotoaparát
Noční vidění
Ano
Počet megapixelů
5 MP
Integrovaný fotoaparát
Ano
Maximální clona
1,8
Maximální rozlišení videa
2560 x 1920 px
Vzdálenost nočního vidění
10 m
Maximální snímkovací frekvence záznamu
15 fps
Typ snímače
CMOS
Velikost obrazového senzoru
1/2.7"
Pevná ohnisková vzdálenost
1,18 mm
Diagonální zorné pole
170,6°
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být při demontáži nebezpečné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 4895252501254 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 108 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 196 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS, RCM,R-NZ,FCC, EAC, Triman, UKCA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
