TP-Link Tapo C660 KIT - otočná venkovní IP kamera pro monitorování napájená solární energií
Kód: CIPTPLKAM0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Wi-Fi
Ano
Standardy Wi-Fi
802.11b
Připojení na síť Ethernet
Ano
Přímý náhled
Ano
Úložná média
Vestavěný pevný disk
Ne
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Integrovaná čtečka karet
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Typ zdroje
AC
Vzhled
Formát
Kulka (tvar)
LED indikátory
Systém
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
Způsob uchycení
Strop/zeď
Barva
Bílá
Zvuk
Vestavěné reproduktory
Ano
Zabudovaný mikrofon
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
75 mm
Šířka
185 mm
Hloubka
147 mm
Systémové požadavky
Podporované mobilní operační systémy
iOS 13
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
1,5 kg
Hloubka balení
323 mm
Typ balení
Krabice
Výška balení
116 mm
Šířka balení
218 mm
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
WPA
Video detekce pohybu
Ano
Zabudovaná siréna
Ano
Typ upozornění
Textová výstražná zpráva
Výkon
Umístění / poloha
Venkovní
Model
Bezpečnostní IP kamera
Vzdálené prohlížení
Ano
Filtr proti přerušení IR
Ano
Virtuální asistent
Amazon Alexa & Google Assistant
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
0 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 45 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 60 °C
Fotoaparát
Zorný úhel objektivu, vertikální
45°
Zorný úhel objektivu, úhlopříčka
105°
Zorný úhel objektivu, horizontální
88°
Obsah balení
Počet kamer
1
Objektiv
Pevná ohnisková vzdálenost
4 mm
Digitální zoom
18x
Maximální clona
1,6
Počet čoček
1
Funkce managementu
Tlačítko reset
Ano
Video
Streamování videa
Ano
Celkový počet megapixelů
8 MP
Maximální rozlišení
3840 x 2160 px
Kompresní formáty videa
H.264
Obnovovací frekvence
20 fps
Obrazový senzor
Typ snímače
CMOS
Velikost optického senzoru
25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7")
Noční vidění
Noční vidění
Ano
Typ LED
IR
Vzdálenost nočního vidění
12 m
Infračervená vlnová délka
850 nm
Udržitelnost
Certifikáty shody
VCCI
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| EAN: | 8885020624199 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 215 mm |
| Certifikace: | CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
