TP-Link SG2206MP síťový přepínač L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: KILTPLACC0111
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Směrovací záznamy
230
Detekce aktivního připojení
Ano
Mezní poměr
Ano
Podpora VLAN
Ano
Zrcadlení portů
Ano
Protokol větvícího se stromu (STP)
Ano
Agregace spojení
Ano
Příkon
Maximální spotřeba energie
73,7 W
Stejnosměrné vstupní napětí
53.5 V
Napájecí zdroj
DC
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Počet napájecích článků
1
Vstupní proud
1.31 A
Vzhled
Instalace do racku
Ano
Stohovatelné
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
100,7 mm
Šířka
158 mm
Výška
25,4 mm
Bezpečnost
DHCP vlastnosti
DHCP relay
Ochrana před uzavřeným obvodem
Ano
IGMP pozorování
Ano
Možnosti připojení
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45
5
Počet instalovaných modulů SFP
1
Počet portů gigabitového Ethernetu
5
Funkce managementu
Přepínač vrstev
L2
Přenos dat
Podpora pro Jumbo Frames
Ano
Tabulka MAC adres
8000 pol.
Vyrovnávací paměť pro pakety
4,1 MB
Rámy jumbo
9
Kapacita přepínání
12 Gbit/s
Power over Ethernet (PoE)
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+)
4
Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet
30 W
Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE)
63 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.074 kg |
| EAN: | 1210002602402 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 123 mm |
| Délka balení: | 142 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
