TP-Link RE705X zasilovač síťového signálu Síťový vysílač a přijímač Bílá
Kód: KILTPLREP0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Šifrování/zabezpečení
WPA2
Wi-Fi
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
574 Mbit/s
Maximální přenosová rychlost WLAN
2400 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
802.11g
Síťové standardy
IEEE 802.11g
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
2402 Mbit/s
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Spotřeba elektrické energie
12,6 W
Osvědčení
Certifikáty shody
CE
Vzhled
Barva
Bílá
LED indikátory
Ano
Tlačítko reset
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
97 mm
Hloubka
46 mm
Výška
158 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
125 mm
Šířka balení
202 mm
Výška balení
97 mm
Hmotnost včetně balení
430 g
Anténa
Počet antén
2
Typ antény
Externí
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Výkon
Rychlost přenosu dat
1000 Mbit/s
Model
Síťový vysílač a přijímač
Podporované operační systémy Mac
Ano
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se extrémním teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.475 kg |
| EAN: | 4897098683347 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 205 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
