TP-Link Omada OC200 brána/řadič 10, 100 Mbit/s
Kód: KILTPLKON0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.3af
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Vlastnosti
Typ antény
Vnitřní
Příkon
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Vzhled
Barva
Černá
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
100 mm
Hloubka
98 mm
Výška
25 mm
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
WPA
Filtrování MAC adres
Ano
Podpora VLAN
Ano
Access Control List (ACL)
Ano
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Výkon
Ovládací zobrazovací jednotka
Ne
Takt procesoru
1200 MHz
Vnitřní paměť
1024 MB
Typ vnitřní paměti
DDR3
Zabudovaný procesor
Ano
Počet instalovaných procesorů
1
Paměť flash
4000 MB
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85176990
Funkce managementu
Tlačítko reset
Ano
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
QoS
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek musí být recyklován v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektroodpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 6935364084233 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
