TP-Link Omada EAP650 D30-OUTDOOR Wi-Fi přístupový bod 3000 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: KILTPLACC0113
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ano
Síťové standardy
IEEE 802.11ax
Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz)
574 Mbit/s
2.4 GHz
Ano
Airtime Fairness (ATF)
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
MIMO
Ano
Typ MIMO
Multi User MIMO
5 GHz
Ano
Automatická volba kanálů
Ano
Maximální rychlost přenosu dat (5 GHz)
2402 Mbit/s
Maximální přenosová rychlost
3000 Mbit/s
Řízení pásma
Ano
6 GHz
Ne
Příkon
Podporovaný typ PoE (Power over Ethernet)
Passive PoE
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Vstupní střídavé napětí
48 V
Vzhled
Umístění
Strop, Zeď
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
58 mm
Výška
230 mm
Šířka
207,5 mm
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Další charakteristiky
Šířka vodorovného paprsku
30°
Šířka svislého paprsku
30°
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
SNMP
RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service)
Ano
Filtrování MAC adres
Ano
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Montážní sada
Ano
Stručný návod
Ano
Funkce managementu
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.12 kg |
| EAN: | 8885020625042 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 261 mm |
| Šířka balení: | 88 mm |
| Délka balení: | 355 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
