TP-Link EAP723 Wi-Fi přístupový bod 3600 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: KILTPLACC0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podpora VLAN
Ano
Typ MIMO
Multi User MIMO
Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz)
688 Mbit/s
Maximální rychlost přenosu dat (5 GHz)
2882 Mbit/s
Automatická volba kanálů
Ano
Metoda rozprostřeného spektra
OFDMA
Přizpůsobit funkce režimu AP
Síť typu mesh
MIMO
Ano
Síťové standardy
IEEE 802.11ac
Airtime Fairness (ATF)
Ano
BeamForming
Ano
6 GHz
Ne
2.4 GHz
Ano
5 GHz
Ano
Maximální přenosová rychlost
3600 Mbit/s
Frekvenční pásmo
2.4 - 5 GHz
Mezní poměr
Ano
QoS
Ano
Šířka pásma
2,4 GHz
Řízení pásma
Ano
Příkon
Rozsah stejnosměrného napětí
12 V
Vstupní proud
1.5 A
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Maximální spotřeba energie
18,6 W
Osvědčení
Certifikáty shody
Industry Canada (IC)
Vzhled
Tlačítko reset
Ano
LED indikátory
Ano
Barva
Bílá
Umístění
Strop, Zeď
Hmotnost a rozměry
Výška
36,7 mm
Hloubka
160 mm
Šířka
160 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Anténa
Úroveň zisku antény (max)
5 dBi
Typ antény
Vnitřní
Bezpečnost
Filtrování MAC adres
Ano
Access Control List (ACL)
Ano
Šifrování/zabezpečení
WPA2-Personal
Možnosti připojení
Napájecí konektor
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Montážní sada
Ano
Stručný návod
Ano
Funkce managementu
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
Syslog
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.783 kg |
| EAN: | 8885020623031 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 67 mm |
| Šířka balení: | 243 mm |
| Délka balení: | 229 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
