TP-LINK EAP615-WALL Wi-Fi přístupový bod 1774 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: KILTPLACC0066
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vysílací výkon (FCC)
21 dbm
5 GHz
Ano
Maximální přenosová rychlost
1774 Mbit/s
QoS
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Síťové standardy
IEEE 802.11ax
MIMO
Ano
Automatická volba kanálů
Ano
Mezní poměr
Ano
Vysílací výkon (CE)
20 dbm
Typ MIMO
Multi User MIMO
Automatické skenování kanálů
Ano
Řízení pásma
Ano
Airtime Fairness (ATF)
Ano
Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz)
574 Mbit/s
Maximální rychlost přenosu dat (5 GHz)
1201 Mbit/s
2.4 GHz
Ano
Technologie kabeláže
10/100/1000Base-T(X)
Podpora VLAN
Ano
Příkon
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Vzhled
Tlačítko reset
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
LED indikátory
Výkon
Barva
Bílá
Umístění
Zeď
Hmotnost a rozměry
Šířka
143 mm
Výška
20 mm
Hloubka
86 mm
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Bezpečnost
Počet podporovaných SSID
16
Funkce identifikátoru bezdrátové sítě (SSID; Service Set Identifier)
Multiple SSIDs
Šifrování/zabezpečení
WPA
RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service)
Ano
Access Control List (ACL)
Ano
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
4
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Funkce managementu
Syslog
Ano
Protokoly
STelnet pomocí SSH v2
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.355 kg |
| EAN: | 4897098683606 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
