TP-Link EAP223 V1 867 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: KILTPLACC0077
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ MIMO
Multi User MIMO
Síťové standardy
IEEE 802.11ac
Vysílací výkon (FCC)
24, 22 dbm
Automatické skenování kanálů
Ano
Podpora VLAN
Ano
MIMO
Ano
6 GHz
Ne
5 GHz
Ano
Automatická volba kanálů
Ano
Maximální přenosová rychlost
867 Mbit/s
Vysílací výkon (CE)
20, 23 dbm
Mezní poměr
Ano
Maximální rychlost přenosu dat (5 GHz)
867 Mbit/s
Izolace bezdrátového připojení
Ano
2.4 GHz
Ano
QoS
Ano
Řízení pásma
Ano
Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz)
450 Mbit/s
Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME)
Ano
Příkon
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Výstupní napětí
48 V
Podporovaný typ PoE (Power over Ethernet)
Active PoE
Spotřeba elektrické energie
9,7 W
Vzhled
Umístění
Strop, Zeď
Tlačítko reset
Ano
Barva
Bílá
LED indikátory
Výkon
Hmotnost a rozměry
Hloubka
181,5 mm
Šířka
205,5 mm
Výška
37,1 mm
Anténa
Typ směru antény
Všesměrový
Typ antény
Vnitřní
Počet antén
3
Bezpečnost
Filtrování MAC adres
Ano
Počet podporovaných SSID
15
Šifrování/zabezpečení
SSID
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Stručný návod
Ano
Montážní sada
Ano
Funkce managementu
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
Syslog
Ano
Správa platformy
Omada
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte je dlouhodobému působení vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 4895252500509 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
