TP-Link Deco X10 Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Bílá 2 Vnitřní
Kód: KILTPLROU0133
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Režimy fungování
Router Mode, Access Point Mode
Technologie MU-MIMO
Ano
MIMO
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
DHCP server
Ano
DHCP klient
Ano
Přesměrování portu
Ano
QoS
Ano
BeamForming
Ano
Vzhled
Typ produktu
Síťový směrovač
Tlačítko reset
Ano
LED indikátory
Ano
Typ antény
Vnitřní
Barva
Bílá
Maximální pokrytí
190 m²
Hmotnost a rozměry
Výška
114 mm
Šířka
110 mm
Hloubka
110 mm
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Obsah balení
Počet jednotek v ceně
3 kusů
AC adaptér
Ano
Ethernet kabel
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt spotřebiče - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Síťové standardy
IEEE 802.11ac
Standardy Wi-Fi
802.11g
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Šifrování/zabezpečení
WPA2
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
300 Mbit/s
IGMP proxy
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
1201 Mbit/s
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Statická IP adresa
Ano
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Tagged VLAN
Ano
Podporované aplikace pro ovládání
TP-Link Deco
Přístup pro hosty
Ano
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
IGMP pozorování
Ano
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
1500 Mbit/s
Dynamická IP adresa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| EAN: | 4895252502480 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 176 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 124 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
