TP-Link Deco X10 Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Bílá 2 Vnitřní
Kód: KILTPLROU0135
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
DHCP klient
Ano
MIMO
Ano
QoS
Ano
DHCP server
Ano
Režimy fungování
Router Mode, Access Point Mode
BeamForming
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
Technologie MU-MIMO
Ano
Přesměrování portu
Ano
Vzhled
Typ antény
Vnitřní
Typ produktu
Síťový směrovač
Tlačítko reset
Ano
Barva
Bílá
LED indikátory
Ano
Maximální pokrytí
190 m²
Hmotnost a rozměry
Šířka
110 mm
Výška
114 mm
Hloubka
110 mm
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Ethernet kabel
Ano
Počet jednotek v ceně
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt spotřebiče - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Síťové standardy
IEEE 802.11ac
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
1500 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
802.11g
Přístup pro hosty
Ano
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Šifrování/zabezpečení
WPA2
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
1201 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
300 Mbit/s
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Dynamická IP adresa
Ano
IGMP pozorování
Ano
IGMP proxy
Ano
Tagged VLAN
Ano
Statická IP adresa
Ano
Podporované aplikace pro ovládání
TP-Link Deco
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 4895252503197 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
