TP-Link Deco X10 Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Bílá 2 Vnitřní
Kód: KILTPLROU0134
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie MU-MIMO
Ano
DHCP klient
Ano
BeamForming
Ano
Přesměrování portu
Ano
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
MIMO
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Režimy fungování
Router Mode, Access Point Mode
DHCP server
Ano
QoS
Ano
Vzhled
Typ antény
Vnitřní
Maximální pokrytí
190 m²
Barva
Bílá
Typ produktu
Síťový směrovač
Tlačítko reset
Ano
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
114 mm
Šířka
110 mm
Hloubka
110 mm
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Ethernet kabel
Ano
Počet jednotek v ceně
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Je třeba se vyvarovat kontaktu s kapalinami, protože může dojít k úrazu elektrickým proudem.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
1201 Mbit/s
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
1500 Mbit/s
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Přístup pro hosty
Ano
Síťové standardy
IEEE 802.11ac
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi-Fi
802.11g
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Dynamická IP adresa
Ano
Podporované aplikace pro ovládání
TP-Link Deco
Tagged VLAN
Ano
IGMP pozorování
Ano
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
300 Mbit/s
Statická IP adresa
Ano
IGMP proxy
Ano
Šifrování/zabezpečení
WPA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 4895252503173 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
