TP-Link Deco M5(3-pack) Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Bílá 2 Vnitřní
Kód: KILTPLACC0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zabudovaný procesor
Ano
Bluetooth
Ano
QoS
Ano
Podporované mobilní operační systémy
iOS 13
Verze Bluetooth
4.2
Počet jader procesoru
4
Funkce rodičovské kontroly
Filtr obsahu, Vlastní profily, Časové kontroly, Time rewards, Týdenní/měsíční hlášení
DHCP klient
Ano
DHCP server
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Přesměrování portu
Ano
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
Zabezpečení firewallem
SPI Firewall
BeamForming
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Výstupní proud adaptéru
1,2 A
Výstupní napětí adaptétu
12 V
Osvědčení
Certifikáty shody
CE
Vzhled
Počet antén
4
LED indikátory
Ano
Tlačítko reset
Ano
Typ produktu
Síťový systém
Barva
Bílá
Typ antény
Vnitřní
Hmotnost a rozměry
Hloubka
120 mm
Výška
38 mm
Šířka
120 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
1,23 kg
Výška balení
105 mm
Hloubka balení
241 mm
Šířka balení
319 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektor
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Ethernet kabel
Ano
Počet jednotek v ceně
3 kusů
Počet přiložených produtků
3 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte přímému kontaktu s vodou.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Síťové standardy
IEEE 802.11b
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
1300 Mbit/s
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Přístup pro hosty
Ano
Statická IP adresa
Ano
Wi-Fi standard
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE)
Ano
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
400 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
867 Mbit/s
Dynamická IP adresa
Ano
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.44 kg |
| EAN: | 6935364080839 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
| Certifikace: | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
